Välj ditt språk / Choose your language


Hem Produkter Webbshop Nöjda kunder Hälsocoachen Press Tävla! Frågor & svar Hitta butik Kontakt

Yantra is a registered trade mark: Yantra®, Yantramattan®, Yantramat®Yantra distributors world wide

Kontakt

Kom i kontakt med oss

Kontakt

 

 

Kontaktformulär
Medarbetare

Medarbetare

 

 

Kundtjänst / Customer care

 

   

 

Tel: +46 (0)20 - 220 220

Epost: info@attract.nu

 

 

Försäljning Internationellt / International Relations

 

 

Torbjörn Persson, VD / Executive Director

Tel: +46 (0)60 - 789 88 09

Epost: t.persson@attract.nu

 

 

Management

 

 

Johan Andersson, CEO

Tel: +46 (0)10 - 157 36 10

Epost: johan.andersson@attract.nu

 

 

Torbjörn Persson, VD / Executive Director

Tel: +46 (0)10 - 157 36 12

Epost: t.persson@attract.nu

 

 

Support / Service (för teknisk apparatur)

 

   

Magnus Westman, Servicetekniker

Tel: +46 (0)10 - 157 36 14

Epost: magnus.westman@attract.nu

   

 

Marknad & Reklam

 

   

Marknadsavdelningen

Tel: +46 (0)10 - 157 36 00

Epost: marknad@attract.nu

 

 

Ekonomi

 

   

Ekonomiavdelningen

Tel: +46 (0)10 - 157 36 15

Epost: ekonomi@attract.nu

 

   

Logistik

 

 

Niklas Enström, Lageransvarig / Warehouse Manager

Tel: +46 (0)60 - 61 58 20

Epost: niklas.enstrom@attract.nu

 

 

Rickard Andersson

Tel: +46 (0)60 - 61 58 20

Epost: rickard.andersson@attract.nu

Kontaktuppgifter

 

 

Attract Sweden AB

Org nr. 556314-7627

 

Postadress:

Box 63
851 02 Sundsvall

 

Besöksadress:

Storgatan 15, Sundsvall

 

Telefon:

020-220 220

+46 (0)60-7898800

 

Fax:

+46 (0)60-12 50 40

 

Epost:

info@attract.nu


© Copyright 2016 Attract Sport & Health AB - WebmasterSitekarta